Voit; Interspor, 1993 yılında, spor malzemeleri ithalatıyla, tüketicileri kaliteli ürünlerle buluşturma vizyonu ile yola çıkmıştır. Değişimin gücüne ve sürekli gelişime inanan Interspor, bugün çok sayıda çalışanıyla, büyükşehir merkez müdürlükleri ve Türkiye’nin tüm illerindeki satış noktaları, teknik servis desteği ile tercih edilen bir spor malzemeleri markasıdır.

Deneyimini iddialı vizyonuyla birleştiren Interspor, devamlılık ve sürdürülebilir büyüme stratejileri doğrultusunda tüm anlayışına değer katan, yaşamı kolaylaştıran ürün ve hizmetlerle geleceğe yön veren, birey ve çevreye duyarlı bir kuruluştur. Sektöründe marka bilinirliği ve pazar payı istikrarlı bir şekilde artan Interspor Dış Tic. A.Ş. kendi sektöründe lider konumdadır.

Koşu bandından, kondisyon bisikletine, vücut geliştirme
cihazlarından, spor aksesuarlarına, kendi markaları yanısıra dünyaca ünlü spor markalarını sporseverlerle buluşturan Interspor, spor ve sağlıklı yaşamın öncüsüdür.

Interspor, spor sektörüne atıldığı ilk günden bugüne kadar tek hedefi, herkesin hayatını kolaylaştırarak, sağlıklı ve kalilteli ürünlerle müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Türkiye geneline yayılmış satış noktaları ve teknik servis desteği ile satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı ile spor sektöründe istediği noktaya ulaşmıştır.
Interspor, spor malzemeleri cihazları ve aksesuarları yurtiçinde ve yurtdışında, geniş satış noktaları ve teknik servis ağı ile uluslararası çapta faaliyet gösteren ithalatçı firmadır.

Interspor vizyonunu yurtiçinde tüm illerde ve yurtdışında belirli merkezlere yayarak geliştirme çabasını özenle devam ettirmektedir.