3B Baskı Ultimaker ile mümkün!

İşinize uyarlanmış doğru ve tutarlı sonuçlar Son derece karmaşık 3B baskılar, endüstriyel sınıf malzemeler, maksimum performans ve geleceğe hazır 3B baskı deneyimi.

Ultimaker S5
Ultimaker S5, çift baskı hücresi özelliğini, gelişmiş bağlantı ve açık filament sistemini bir araya getirerek 3B baskıyı, prototip çıkarmadan ihtiyaca yönelik ve nihai kullanım parçalarının üretilmesine kadardaha da fazla uygulama için uygun hale getiriyor.

Ultimaker 2+
Performans için tasarlanan Ultimaker 2+ güvenilir, verimli ve kullanıcı dostu. Geniş bir malzeme yelpazesine verdiği destek sayesinde, prototiplerden kişiselleştirilmiş araçlara kadar çok çeşitli uygulamalar için uygundur. Tutarlı sonuçlar veren harika bir 3B yazıcı.

Ultimaker Original+
Sınırsız hacklenebilir Original kendin yap 3B yazıcı kiti, size güvenilir deney yapma, doğru ve tutarlı sonuçların tadını çıkarma konusunda sonsuz bir özgürlük sağlar.

Ultimaker 3
Ultimaker S5, çift baskı hücresi özelliğini, gelişmiş bağlantı ve açık filament sistemini bir araya getirerek3B baskıyı, prototip çıkarmadan ihtiyaca yönelik ve nihai kullanım parçalarının üretilmesine kadar daha dafazla uygulama için uygun hale getiriyor.