Snow Software’in misyonu, kurumların kullandıkları yazılım ve bulut hizmetleri için fazladan ödeme yapmalarının önüne geçmektir.

Snow Software, günümüzdeki birçok kuruluşun kontrol, bilgi veya uyum eksikliği sebebiyle yazılımları için gereğinden fazla ödeme yaptığını düşünmektedir. Bu soruna bir çözüm üretmek amacıyla, her yıl kurumsal yazılımlara harcanan 326 milyar doların doğru bir şekilde harcandığından emin olmak ve kurumların ne bir eksik ne bir fazla olacak şekilde kullandıkları yazılımlara uygun lisanslara sahip olmalarını sağlamak için Yazılım Varlık Yönetimi (SAM) çözümleri sağlamaktadır.

Dünya çapındaki 6 binden fazla kurum; mobil ortamdan masaüstüne, veri merkezlerinden buluta 11 milyondan fazla cihazdaki yazılım lisanslarını yönetmek için, Snow Software’in kurum içi ve bulut tabanlı SAM çözümlerinden yararlanmaktadır.

Merkez ofisi Stockhold, İsviçre’de bulunan Snow Software, dünyanın en büyük Yazılım Varlık Yönetimi (SAM) çözümleri geliştiricisidir ve diğer tüm üreticilere kıyasla daha fazla yerel ofis ve bölgesel destek merkezine sahiptir.