1989 yılından beri uydu sistemleri sektöründe faaliyet göstermekte olan Next&Nextstar, ana üreticileri yurtdışında olan değişik ülkelerdeki farklı firmaların ürettiği son teknolojiyi içeren ürünleri NEXT, NEXTSTAR, NEXTPOWER, NEXT DIGITAL, NEXT SUN ve NEXT KING markaları altında Türkiye ve birçok komşu ülkede tüketiciye sunmaktadır.

Son yıllarda yapmış olduğu AR-GE çalışmaları neticesinde özellikle Türkiye şartlarını ve Türk kullanıcısını göz önünde bulundurarak ürettirdiği modeller ile uydu sistemleri sektörüne damgasını vurmuştur. Next&Nextstar olarak, sunmuş olduğumuz ürünlerde daima yeniliği ve farklılığı aramaktayız.

Firmamız kalitesinden ödün vermeden ürün yelpazesini genişletmiş, 7″ inch’ten 42″ inch’e kadar HD LCD TV’ler, DVD, VCD ve ev sineması sistemleri, oto müzik sistemleri gibi tüketicinin beğenisini kazanan kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla pazara sunmuştur.

Firmamız, sahip olduğu bu bakış açısı ile marka bilinirliği ve güvenilirliği konusunda dünya markaları ile yarışacak düzeye gelmiştir.

Firmamız, hayata geçirmiş olduğu faaliyetlerde daima müşteri ihtiyaçları ve gelişen teknolojik trendleri göz önünde bulundurarak, ürün portföyünü her geçen gün kullanıcı dostu ürünlerle genişleterek, farklı tüketici taleplerine cevap verebilecek tüm kategorilerde ürünler üretmektedir.