Dünyanın lider oyun markası olan MSI, Gaming serisi ürünlerinin tasarımı ve yenilikçiliğini artırmaya devam ederek küresel e-Sports ekiplerinin uzun vadeli bir sponsoru haline geldi. MSI ‘nın kıdemli Ar-Ge personeli ve profesyonel oyuncularının olağanüstü ekip çalışması, her MSI Gaming ürününün doruk noktasına ulaşmasını sağlar.

MSI’nın yeniliğinin temelinde, Top Player’a Top Choice ürünler sunmak amacı vardır. MSI, dünyanın dört bir yanındaki 12 profesyonel oyun takımıyla olan ortaklığının yanı sıra, uluslararası oyun turnuvalarında ve dünyaca ünlü bir oyun olayı olan Beat IT’nin ev sahibi olarak aktif bir katılımcıdır. MSI Gaming Serisi, üstün kalite ve performansı ile oyuncuların en zorlu turnuva ihtiyaçlarını karşılayarak, küresel e-Sports sahnesinde zafer kazandırdığını kanıtladı. Tüm bunlar, egemen e-Sport takımlarının ve profesyonel oyuncuların güvenini ve MSI Gaming Series ürünlerini Dünya Şampiyonalarında seçme kararı vermek için yardımcı oluyor.

Öncü bir oyun markasından daha fazla olan MSI, profesyonel ve bireysel oyun meraklılarının dünyanın her yerinde güvenilir ortağıdır.

TOP PLAYER – TOP CHOICE

MSI RESMİ SPONSORLU EKİPLER

MSI, 2008 yılında profesyonel eSports ekipleri ile ortak programlar başlattı ve günümüzde 15’den fazla profesyonel eSports ekibi ile ortaklığı bulunuyor.

Her MSI GAMING ürünü deneyimli AR-GE ve profesyonel oyuncular tarafından test edilen saha tarafından tasarlanmıştır. MSI GAMING ürünlerinin gücü ile bu profesyonel oyuncular dünya sahnesinde olağanüstü rekorlara erişiyorlar. En iyi oyuncular, oyun dünyasına karşı koyarken MSI’yı seçerler; En iyi seçiminizin ne olması gerektiğini zaten biliyorsun.