Masa Tipi İskele Sistemleri H çerçeveler 110 – 150 – 180cm olarak üç farklı yükseklikte standart üretimi yapılmaktadır. Diyagonalleri döşeme yüklerine göre projelendirilen farklı ölçülerde imalatı yapılmaktadır. H çerçeveler diyagonaller ve bağlantı elemanları ile H çerçeveli masa döşeme kalıpları olarak kullanılır.

H çerçeveler arasına merdiven ve korkuluk elemanları yerleştirilerek temelde veya bina cephesinde şantiye güvenlikli kule merdiveni olarak kullanılabilir. Plywood, mahyada H20 ahşap kirişler ve döşeme yüklerine göre ızgarada H20 ahşap kiriş veya 5-10/10 ahşaplarla desteklenir. Ana taşıyıcı (mahya) kirişler dörtyollu başlıklara oturtulur. Kalıp demontajı yapılmadan betondan ayrılır. Tekerlekli taşıma arabaları ve vinç yardımı ile taşınır. Vinç yardımı ile hızlı ve ekonomik imalat olanağı sağlar. H çerçeveler 60kN/ayak yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.

Özellikleri
Konutlar, yüksek yapılar, iş ve alışveriş merkezleri, metro yeraltı istasyonları, endüstriyel yapılar, enerji tesisleri, hastane sağlık tesisleri, viyadük başlıkları, köprü, menfez döşemeleri, HES projeleri vb. projelerde kullanılır.

Yüksek veya ağır döşemeler ile geniş açıklıklı döşemelerde kullanılır.
H çerçeveler; 150cm genişlikte, 110cm – 150cm – 180cm olarak üç farklı yükseklikte standart üretimi yapılmaktadır.
Sistem diagonallerinin döşeme yüklerine göre projelendirilen farklı ölçülerde imalatı yapılmaktadır.
H çerçeveler; diagonaller ve bağlantı elemanları ile H çerçeveli masa döşeme kalıpları olarak kullanılır.
H çerçeveler arasına merdiven ve korkuluk elemanları yerleştirilerek temelde veya bina cephesinde şantiye güvenlikli kule merdiveni olarak kullanılabilir.
Plywood, mahyada H20 ahşap kirişler ve döşeme yüklerine göre ızgarada H20 ahşap kiriş veya 10/10 ahşaplarla desteklenir.
Ana taşıyıcı (mahya) kirişler dörtyollu başlıklara oturtulur.
Kalıp demontajı yapılmadan betondan ayrılır.
Tekerlekli taşıma arabaları ve vinç yardımı ile taşınır.
Vinç yardımı ile hızlı ve ekonomik imalat olanağı sağlar.
60kN/ayak yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.

Kullanım Alanları
Konutlar, yüksek yapılar, iş ve alışveriş merkezleri, metro yeraltı istasyonları, endüstriyel yapılar, enerji tesisleri, hastane sağlık tesisleri, viyadük başlıkları, köprü, menfez döşemeleri, hes projeleri vb. projelerde kullanılır. Yüksek veya ağır döşemeler ile geniş açıklıklı döşemelerde kullanılır.