Akıllı iş çözümleri sunma hedefi ile yola çıkan firmamız, kobilerin kuruluştan itibaren tüm süreçlerinde teknoloji ihtiyaçlarının karşılanması, iş modellerinin geliştirilmesi, kurumsal kimlikten hizmet standartlarının oluşturulmasına pek çok noktada uzman kadrosu ile çözümler üretmekte, danışmanlık hizmeti vermektedir.

2005 yılında İstanbul Avcılar’ da Pcdata Bilgisayar Sistemleri olarak kurulan şirketimiz, aynı bölgede ki kurumsal şirketlerin; bilgi işlem, donanım, internet gereksinimleri, sarf malzemeleri ve otomasyonlarını tedarik ediyordu. 2010 yılında SBS Teknoloji ve Bilgi Sistemleri olarak kotasını daha da geliştiren firmamız bu değişim ile birlikte; yazılım departmanı, sistem/teknik destek, webmaster gurubunu lisanslı kadrosu ile genişletti. Firmamız profesyonel teknik destek ve güvenilir satış sonrası hizmet anlayışı ile sektörde 12 yılını doldurmuştur. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusun da, Çözüm ortakları ve geniş distribütör ağı ile birlikte firmamız yurt dışından ithal ürünlerde getirtmektedir.

PRESTASHOP TÜRKİYE

Dünyanın en aktif en büyük açık kaynak kodlu eticaret (online mağaza) yazılımı olan PRESTASHOP. Türkçe temaları, modülleri ve en güncel teknolojik uyumluluk ile sitelerinize hemen uygulayabilirsiniz. Türkiye’de kullanılmakta olan açık kaynak kodlu veya diğer özel yazılımlarında bir çoğundan daha çok avantaj sağlar.

PRESTASHOP HOSTİNG

SINIR TANIMAYANLAR İÇİN YEPYENİ BİR HOSTİNG DENEYİMİHedefimiz Dünyanın en çok tercih edilen açık kaynak e-ticaret yazılımı olan Prestashop ‘un Türkiye ‘deki en büyük destekçisi ve hosting sağlayıcısı olmaktır.

Prestashop Modülleri ve Prestashop Temaları