SEVGİ YENİ BİR HAYATA UMUTLA BAŞLAMAKTIR SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM. MUTLULUKLARIN BAŞLANGICI RÜYA MÜZİK TOPLULUĞU

ORKESTRA RÜYA TEL GSM .:0542 2567423

ORKESTRA SEHER TEL GSM.:0542 2538703

ORKESTRA YONCA TEL GSM.:0542 2567423

ORKESTRA RÜYA VE SEHER WATSAPP NUMARAMIZ.:02589110456

MÜŞTERİ HİZMETLERİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ.:0850.303.4505

İNTERNET SİTEMİZ: https://www.orkestragrupruya.tr.gg
İNTERNET SİTEMİZ: http://www.orkestrayonca.tr.gg
İNTERNET SİTEMİZ: http://www.orkestraseher.tr.gg

Denizli merkez ve Denizli ilçelerinde hizmetinizdeyiz. Aydın Nazilli merkez ve Nazilli çevresinde hizmetinizdeyiz. Rüya Müzik, Seher ve Yonca Ses ve Işık Sistemleri) bizi 24 saat arayıp ulaşabilirsiniz. Seçkin ve dinamik orkestra kadrolarımızla hizmetinizdeyiz. Denizli ‘de en uygun fiyat avantajları seçkin ve dinamik kadrolarımızla 20 yıldır hizmet vermekteyiz.

En kötü GÜNÜNÜZ MUTLULUK TADIN’da Olsun Önemli olan anlarınızı ŞANSA bırakmayın…

En mutlu anlarınızda sevdiklerinizin yanında olması kadar o anlarda çalan müzik de önemlidir.Orkestra rüya en mutlu anlarınızda çalan şarkıların gecenizi renklendirirken geceden geriye kalan ise oradan mutlu ayrılaninsanlar görmek bizim en çok değer verdiğimiz güzelliktir ve bunu başardığımıza inanıyoruZSizler de düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve özel gecelerinizde doyasıya eğlenmek ve müziğin keyfini çıkarmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz!

NEDEN BİZ!

19 yıllık tecrübesi müzikli eğlencelerinizde ister grup ister piyanist olarak hizmet veren sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş profesyonel kadrosu yılda 200 programı aşkın en uygun fiyat avantajlarıyla sizin için çalışmaktayız. En güncel şarkılar ve canlı performans kaliteli müzik hizmeti. Piyasadaki en uygun fiyat avantajımız. Son teknoloji benzersiz lazer efekt ışıklandırma sistemleri. Her kesim ve yöreye hitap eden müzik anlayışımız. Genç ve teknik bilgiye sahip çalışan kadromuz

ORKESTRA RÜYA ORKESTRA YONCA

HAKKIMIZDA

Bazı zamanlar vardır ki insan ömründe bir defa yaşanır Tekrarı yoktur, telafisi yoktur bunlar Hayallerin gerçekle buluştuğu zamanlardır. Ve kusursuz yaşanmalıdır. Biz orkestra rüya olarak 1999 yılından bu yana hayallerin gerçeğe dönüştüğü zamanların hayal kusursuzluğunda yaşanması için profesyonel seçkin ve dinamik kadrolarımızla tüm eğlencelerinizde hizmetinizdeyiz.

VİZYONUMUZ

İnsanlara saygılı ve hayallerine duyarlı özel zamanların insan üzerindeki etkisini bilen beklentilerin daima bir adım ötesine geçip samimiyetten ve hizmet kalitesinden ödün vermeden birlikte üretmek ve yaşamak çabasında sizlerin memnuniyetini yaşamak…

NOT.: Unutmayın eğlence her zaman yapılır ama kına gecesi düğün sünnet eğlencesi bir defa yapılır. İnternetten orkestra ararken dikkatli olun ve bizi aramadan karar vermeyin. Bizler eğlencelerinizde ışıklandırma sistemleri projektör aydınlatma renkli efekt ahtapot lazer ışıklandırma sistemlerimizi kuruyoruz.

İNSANLAR İYİ ŞEYLERE LAYIKTIR TELEFONLA ARAMASI SİZDEN EĞLENCE ZİYAFETİ BİZDEN HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK SİZLERLE DAHA GÜZEL GÜNLERE….