MÜFTÜLÜK VE MÜFTÜLÜK PERSONELİNE KAMPANYA MESUT BİLGİSAYAR’ DA

Masaüstü PC, Laptop Satış Tamir Ve Aksesuarları Kampanyası başladı.

Kampanya Başlama Tarihi : 01.01.2019/31.12.2019

Uygun Fiyatlı Bilgisayarları Kaçırmayınız!..

         Bilgisayar alanında en uygun fiyatları vermek amacı ile tüm Türkiye Müftülüklerine yönelik Bilgisayar Kampanyası başlatmış bulunuyoruz. Bu kampanyada hedeflemek istediğimiz, müftülük ve müftülük personeline cazip fiyat garantisi peşin veya taksitle satış yaparak deyimi yerinde ise ‘’bilgisayarlandırmak’’ arzusundayız. 1991 yılından bu yana deneyimli personel ve TSE-HYB Hizmet yeri yeterlilik belgelerimizle işçilikle kaliteyi, parçalarımızda 2 yıl , monitörlerimizde 3 yıl, ithalatçı garanti belgesi ile güveni ve iyi malzeme seçimi ile model yükseltilmesine uygun teknolojiyi sizlere sunuyoruz. Sizi bilgisayar sahibi yaptıktan sonra sürekli yedek parça desteği sağlamak, ve parça değiştirmeye uygun sistem montajı yapmayı şimdiden taahhüt ediyoruz.

       Mevcutta bilgisayar sistemi olanlara da eski bilgisayarını, sistemlerinin performans durumuna göre değerlendirerek , bir fark fiyatı karşılığında en güncel teknoloji bilgisayarlarla değişimini de sağlayabilmekteyiz. Bilgisayarını değiştirmek istemeyen kullanıcılar için de bilgisayarları üzerine yeni güncel parçalar ekleyerek teknolojiden mahrum kalmamaları sağlanmaktadır.

       Bu hizmetlerimizin dışında ihtiyaç görülen bütün donanım ve eğitime sahip deneyimli teknik servisimizle her türlü masa üstü, dizüstü bilgisayar ve çevre birimlerinin tamir, bakım ve onarımını yapabilmekteyiz.

     Bilişim teknolojileri ile ilgili donanım, yazılım, sarf malzemesi ve aksesuarlar gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzeme için İnternet sitemizden bilgi alabilir veya Sahibinden.com sitesinde 500′ e yakın ürün çeşidimizi görebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.Mübarek Ramazan Ayınız sağlık, mutluluk, iyilik dolu ve hayırlı geçmesini diler; yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı tebrik ederiz.