Ankara; Keçiören, Pursaklar, Saray, Sincan, Akyurt, Altındağ, Çankaya, Yenimahalle, Etimesgut, Mamak, Gölbaşı,Elektronik Merkezi Uydu Sistemleri, Uydu Çanak Anten Sistemleri, Merkezi Çanak Anten Kurulum;Ayar, Güvenlik Sistemleri 0 543 660 10 21Güvenlik Kamerası , Akıllı Ev SistemiBireysel ve Merkezi Uydu Anten KurulumÇanak Anten Montaj & Plazma Lcd Tv Ayar.Ankara Uydu Servisi olarak Ankara Pursaklar Saray Keçiören Akyurt Altındağ Çankaya Yenimahalle, Etimesgut, Batıkent, Batımerkez, Mamakçevresinde uydu Çanak Anten hizmeti vermekteyiz.

Markası ne olursa olsun bireysel veya merkezi uydu sistemi alıcıları, çanak anten satış, montajı, kurulumu, bakım, arıza, tamir ve ayar hizmetini sunuyoruz. Taşınma esnasında Çanak Anteninizisökerek yeni evinize montaj ve kurulumunu yapıyoruz.

Ayrıca kurulum bittikten sonra uydu cihazınızınayarlarını yapıyor, Kanal sıralamanızı sizin isteğinizegöre düzenliyoruz. Uydu Cihazınızdan Receiverdenyüksek performansı almanız için tüm işlemleri yapıyoruzŞimdi bizi arama zamanı 0 543 660 10 21Duvara PLAZMA LCD Tv Montaj & SökmePlazma & Lcd televizyonunuzu duvara profesyonel biçimdemonte ediyoruz. Çünkü montaj yapılacak duvardan elektrik vs.kabloları geçmektedir.

Biz tv montajı yapacağımız duvarı kontrol ederek kablolara denk gelmeden, odada, mutfaktasizin en rahat biçimde Tv izleyebilmenizi sağlıyoruz.Tv montajı basit bir iş değildir. Televizyona karşıduruşunuz çok önemlidir, boyun ve bel rahatsızlıklarıyaşamamak için tercihiniz ND Elektronik olmalıdır..Rahat bir biçimde TV izlemek istiyorsanız 0 543 660 10 21Merkezi Uydu Çanak Anten Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemleri ile apartmanınızın görüntü kirliliğine sebep olmamasını sağlıyoruz.Merkezi sistem kurulumunu apartmanın tüm dairelerinde özenle yapmaktayız. Temiz işçilik, kaliteli malzeme ile size güler yüzlü hizmet sunmaktayız.Tüm kullandığımız cihazlar Türkiye ve Dünya ’nın en tanınmış markalarıdır ve garanti sürelerien uzun olanlardır. İşçilik ve kurulumunu yaptığımız Merkezi Çanak Anten Sistemlerimiz 2 YIL garanti altındadır.Güvenlik Kamerası Montaj & Teknik Servis Öncelikle Güvenlik Kamerası takacağımız mekânın KEŞİF HİZMETLERİ tamamen ücretsizdir.  Müşterimizi tek seferlik düşünmüyoruz. fırsat bu fırsatne yaparsak kâr anlayışı maalesef ülkemizde yaygınlaştı,İnsanlar artık aldıkları hizmetin devamlılığını bekliyor.Bunun yanı sıra güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışıgibi beklentileri de en üst seviyede karşılıyoruz.Çünkü biz MÜŞTERİDEN YANAYIZ. Cebinizi sizin kadardüşünerek hareket ediyoruz. En kaliteli kabloları,en kaliteli cihazları en uygun fiyatla size sunuyoruz.

ÖNCE SİZİ DİNLİYORUZ SONRA KEŞİF YAPIYOR Kameraları en uygun yerlere dışarıda kablo vs. bırakmadan, istediğiniz her yeri en rahat şekilde izleyebilecek şekilde monte ediyoruz.SİZE RAHAT ETMEK KALIYOR.2 YIL SERVİS GARANTİSİYLE RAHAT EDİN…!

Evinizdeki konforu keşfedin.