Artık size çeviri porgramı lazım olmayacak!

Benzersiz sistemi ve yabancı hoca personeli ile Jacky’s şirketi size kaliteli İngilizce öğrenimi imkanı sunmaktadır.Eğer siz de ingilizcenizi kısa bir sürede geliştirmek ve ya sıfırdan ingilizce öğrenmek istiyorsanız bizim öğrenci takımımıza katıla bilirsiniz. Hem de Evinizi, Rahatınızı Terk Etmeden !!!Komfor alanınızı terk etmeden Hocanızı kendi evinize çağıra bilirsiniz.

Tarafımızdan size bazı farklı öğrenim programları verilecektir:- General English- IELTS- pre-IELTS- Online English

Dersler haftada 5 kere yapılıyor. 3 gün öğrencinin evinde, ofisinde veya her hangi istediği bir yerde 2 saat olmak üzere, 2 gün ise online şekilde 1 saat olmak üzere dersler veriliyor. Online dersler zamanı çoğunlukla speaking dersleri verilir. Bu haftada 8, ayda 32, tüm programı kapsayan 3 ayda ise 96 saat ediyor. Derslerde listening, speaking, writing, reading gibi sectionlar. Vocabulary, Grammar, Idioms gibi functionlar öğretiliyor. 

Eğer öğrenci tekbaşına 32 saatlik programla ders almak isterse aylık ödeme 1250 liradır.

Ama bizde şu anda “Arkadaşını getir, İndirim kazan” kampanyası olduğu için eğer ki öğrenci kendisiyle beraber bir arkadaşını daha derslere katarsa o zaman aynı 32 saatlik program ile aylık ödeme kişi başı 750 lira oluyor.

Öğrenciler 3 kişilik grup oluştura biliyorlarsa, aynı programla aylık ödeme kişi başı 600 tl, 4-5 kişilik gruplarda ise 500 tl oluyor. Hocalarımız eğitim kalitesini yüksek tutmak için 1 grupa 5 kişiden fazla öğrenci almıyorlar.