FIRSAT Viessmann Vitodens 50-W 20 Kw (17.000 Kcal) Yoğuşmalı Kombi

Vitodens 050-W

Vitodens 050-W gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi,üstün kalitesi ile öne çıkmaktadır. Kapsamlıaksesuar seçenekleri ile hem yeni binalardahem de mevcut ısıtma sistemlerinin modernizasyonundakullanılabilir. Vitodens 050-W,3 farklı kapasite aralığındaki kombi seçenekleriylesunulmaktadır.Oda sıcaklığına bağlı işletme için arıza teşhissistemine sahip elektronik kazan devresikontrol paneli ve donma koruma fonksiyonuVitodens 050-W ye entegre edilmiştir.Aksesuar olarak temin edilebilen bir dışhava sıcaklık sensörü yardımıyla dış havakompanzasyonlu işletme mümkündür.

Sessiz çalışma ve kompakt ölçüler

Vitodens 050-W, oldukça sessiz çalışmaktave tüm komponentlerine bakım ve servisamacıyla ön taraftan ulaşılabilmektedir.707 mm cihaz yüksekliği ile Vitodens 050-W,kendi sınıfındaki en küçük duvar tipi cihazlararasında yer almaktadır. Isıtma sistemimodernizasyonunda, mevcut cihaz değişimindeyer problemi olmadan kullanılabilir.

Inox-Radial ısıtma yüzeyi ve paslanmazçelik silindirik brülör

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik Inox-Radialısıtma yüzeyi ve paslanmaz çelik silindirikbrülör ile verimli bir yanma ve ısı transferisağlanır. % 108,4 e varan yüksek verim vedüşük CO2 emisyonları sayesinde çevrekorunmuş olur.