Form 2, endüstriyel 3D yazıcıların maliyetinin çok altında bir fiyata, hatasız ve yüksek çözünürlüklü baskılar sunan güçlü stereolitografi teknolojisini masaüstüne taşır.

Yüksek hassasiyete sahip bir optik motor ile çalışan Form 2, olağanüstü detaylara sahip büyük baskılar ve dikkat çekici bir yüzey kalitesine sahip – diğer plastik 3D baskı teknolojilerine göre önemli ölçüde daha pürüzsüz ve daha detaylı – lazer netliğinde modeller oluşturmanıza yardımcı olur. İşlem sonrasında zamandan ve paradan tasarruf edin, baskılarınız için daha fazla zaman kalsın.

Standart Reçineler
4 farklı renk seçeneği olan Standart Reçineler, kalıcılık ve dayanıklılıktan ödün vermeden dikkat çekici detaylar yakalayan yüksek kaliteli çıktılar sunar.

Mühendislik Reçineleri
Yüksek performanslı Mühendislik Reçinelerimiz, yüksek dirençten esnekliğe ve yüksek darbe dayanımına kadar çeşitli mekanik özellikler sunar. Bu malzemeler, prototip oluşturma, test etme ve başarılı son ürünler ortaya koymak için gerekli olan tüm özellikleri taşımaları dolayısıyla plastik enjeksiyon kalıplarına benzer.

Kuyum Reçinesi
Formlabs Döküm Reçineleri, kesin detaylar ve pürüzsüz yüzeyler üretmek için tasarlanmıştır. Kül ya da kalıntı olmadan temiz bir şekilde yanar; böylece mücevherlerin ve döküm hollerinin dijital tasarımdan doğrudan hassas döküm için uygun olan 3D baskıya geçişine imkan tanır.

Dental Reçineler
Formlabs Diş Model Reçineleri, kron ve köprü modelleri, ortodontik modeller ve biyouyumlu cerrahi kılavuzlar, ateller ve tutucular dahil olmak üzere çeşitli diş malzemelerinin hızlı bir şekilde şahsi üretimine imkan tanır.

Basit, Otomatik İşlem Sonrası
Form Wash ve Form Cure temizleme ve kürleme işlemlerini otomatize eder. Tüm 3D baskı sürecini kolaylaştırır ve daha az zamanda daha az çabayla daima yüksek kaliteli sonuçlar verir.