Multitek Yetkili İnterkom ve Santral Servisleri

Multitek Santral, İp İnterkom, Telefon, Akıllı Ev ve Görüntülü Konuşma Sistemleri satışı ve teknik servis hizmeti veren bir Multitek yetkili bayi ve teknik servislerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. IP tabanlı interkom, telefon santrali ve diafon sistemlerini en ucuz fiyatlarla listelenen Multitek yetkili bayi ve servislerinden satın alabilirsiniz. İp İnterkom; Apartmanlara ve büyük siteler için üretilmiş ürünler…

Elektronik Kart Tamir Servisleri

Elektronik kart tamiri ihtiyacı olan firma ya da şahıslara, elektronik kart tamir servis hizmeti veren teknik servisler ile endüstrinin her alanında kullanılan elektronik kartların bakım, onarım ve tamirini gerçekleştiren firmalara aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Server Kurulumu Yapan Firmalar

Server (sunucu) kurulumları müşteri ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda yapılandırılmaktadır. Firmanın kendi bünyesinde bir sunucusunun olması ve bu server üzerinde çeşitli uygulamaların çalıştırılması stabil bir çalışma ortamı oluşturmakta ve süreklilik sağlamaktadır. Bu yüzden server kurulumu işletmelere bir çok avantaj sağlamaktadır. Server kurulumu tek bir sunucuya yapılacağı gibi birden fazla servera veya sanallaştırma yapılarak sağlanabilmektedir.