Autodesk Inc. 2B ve 3B tasarım yazılımlarıyla imalattan mimariye, mühendislikten medya ve eğlence sektörüne uzanan geniş bir müşteri kitlesine hitap eden; endüstri ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş özel yazılım ve çözümler ile dünyada tasarım standartlarını belirleyen lider firmadır.

Autodesk, 1982 yılında AutoCAD yazılımını piyasaya sürdüğünden bu yana, en son teknoloji yazılım ürünlerinden oluşan portföyünü geliştirmeye ve pazarı yönlendirmeye devam etmektedir.

İmalat, mimarlık, inşaat, yapı, medya ve eğlence endüstrilerindeki müşterilerimiz fikirlerini daha tasarım süreçlerinin başında gerçek dünya ölçülerine ve özelliklerine göre tasarlamak, görselleştirmek, canlandırmak ve analiz etmek için Autodesk yazılımlarını kullanmaktadır. Kullanıcılarımız tasarımlarını hayata geçirmeden önce sadece görmekle kalmayıp aynı zamanda deneyimleyerek, zamandan ve paradan tasarruf eder, kalitesini arttırır ve geliştirirler.

Farklı disiplinlerde ve farklı lokasyonlarda çalışan proje ekipleri Autodesk’in iPhone, iPad, iPod ve Android uygulamaları sayesinde daha verimli ve koordine çalışırlar. Gişe rekorları kıran görsel efektlerden kendi enerjisini üreten binalara, elektrikli otomobillerden bunlara güç veren pillere kadar, müşterilerimizin Autodesk yazılımları ile tasarladıkları çalışmaları baktığınız her yerde görebilirsiniz.