Altaş Jeneratör; 1988 yılında jeneratör sektöründe ticari faaliyetlerine başlayan Altaş, uzmanlığını sektörün her bir kademesinde başarıyla ilerleyerek kazandı. Başlangıçta atölye mantığı ile ticaretine başlayan Altaş Jeneratör, zamanla ihracat ve üretim kabiliyetini geliştirerek bugünkü fabrika üretimine geçti.

2018 yılı ile dünya çapında 35 farklı ülkeye ihracat yapan bir firma olarak hem yurtiçi hem de yurtdışı faaliyetleriyle gücüne güç katmaya devam ediyor.

ULUSLARARASI
Altaş Jeneratör, dünyaca ünlü yerli ve yabancı tedarikçilerinden jeneratör setini oluşturan tüm birleşenleri (motor, alternatör, kontrolör ve kabin gibi) elde ederek kendi jeneratörlerini geniş bir ürün gamı oluşturarak satışa sunmaktadır.

UZMAN – MÜHENDİS
Altaş Jeneratör sahip olduğu mühendislik bilgisi ile teknik danışmanlık vermekte, fizibilite çalışmalarıyla projeleri desteklemekte ve de teknik uzmanlığı sayesinde ürün tasarımını her projenin özel ihtiyaçlarına göre uyarlamaktadır. Bu bağlamda hem standart ürünleri hem de özel proje çözümleriyle esnek bir üretim ağına sahiptir. Mühendis ve uzman kadrosuyla gelişen üretim kabiliyeti, jeneratör ihtiyacı olan tüm yerel ve global çaptaki müşterilere hizmet edebilmeyi sağlamaktadır.

MULTİKÜLTÜREL
Global ve lokal pazarda sahip olduğu kalite belgeleriyle, yurtdışında (Balkanlar, Ortadoğu, Rusya, Avrupa, Afrika, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere) dünya çapında 35 ülkeye yapılan ihracatlarla ve Türkiye genelinde geliştirdiği geniş satış ve servis ağı ile Altaş Jeneratör, önemli projelerde yer almakta ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunmaktadır.

MÜŞTERİ ODAKLILIK
Altaş Jeneratör sektöründeki hızlı gelişimindeki en önemli unsur, uzman ekibi ile müşterilerinin memnuniyeti için ihtiyaçlarına hızlıca yanıt bulmasıdır.

Altaş Jeneratör kapsamlı satış ağı ile hakim olduğu pazar hakkındaki detaylı bilgisi ile her türlü proje, müşteri ve sektör için giderek daha fazla özel ürün geliştirir. Kurulduğu günden itibaren müşterileriyle yakın ilişki içinde olmasından dolayı her pazarın kendine özgü özelliklerine dikkat çekmekte, tüm ihtiyaçları önceden tahmin etmekte ve bir adım ileride çözüm aramaktadır.